Europa Cinemas Zvolen

Kontaktuje nás

045 / 535 35 26 (od 15:30)

fb.com/multikinoeuropacinemas

Parkovanie

Vonkajšie parkovisko:
Po-Ne nonstop
Podzemné parkovisko:
Po-Ne 09:00 - 21:30

 

Kde nás nájdete

Nám. SNP 63, Zvolen
Mapa
Prístup autom
Prístup peši a MHD

Nie sme len kino... sme Europa Cinemas

 

 

4D kino D-BOX

NAŠE FILMY S VAMI POHNÚ


Jedine EUROPA CINEMAS vám prináša nový rozmer filmovej zábavy - 4D . V našom multikine sa nachádzajú aj pohyblivé sedadlá - tzv. D-boxy, vďaka ktorým budete aj reálne cítiť všetko, čo sa na plátne deje. Toto vás naozaj dokonale vtiahne do deja. Túto novinku prinášame ako prví nielen na Slovensko, ale dokonca do Strednej Európy!!! Intenzitu pohybov sedadla si sami regulujete, sedadlo je vhodné pre všetky vekové kategórie. Keďže v kinosále budú aj klasické - nepohyblivé sedadlá, je len na vás, či sa rozhodnete pre 4D projekciu, alebo pre "klasiku".

3D kino

Dolby 3D

ponúka očarujúci divácky zážitok.
Poskytuje pôsobivú 3D skúsenosť, ktorá zaručuje realistické farby a ostrosť, jasný obraz z každého miesta v kine a to aj v zadnej rade a krajných sedadlách.
Dolby digital 3D kino premieta striedavo plnofarebné snímky pre ľavé a pravé oko, ktoré so zreteľom na ich primárne farby frekvencií,  nie sú úplne totožné. Diváci majú pasívne okuliare s filtrovacími sklami, ktoré sú presne naladené na tieto rozdiely a tým zabraňujú každému oku vidieť snímky určené pre druhé oko.
Nové Dolby 3D okuliare s novým odľahčeným dizajnom sú výsledkom niekoľkoročných skúsenosti Dolby v tejto oblasti. Odľahčené pasívne okuliare prinášajú divákom živý obraz najvyššej kvality.
Dolby 3D je najpresvedčivejšie existujúce 3D.

Nájdi svoj film

Partneri

   
zlava21